Besa Kokëdhima publikon fotot kur ishte fëmijë, ja si dukej këngëtarja e famshme

| 16:47
SHPËRNDAJE

Besa Kokëdhima është bërë nostalgjike dhe ka ndarë disa foto me ndjekësit kur ishte fëmijë.

Këngëtarja publikoi 3 foto bardh e zi kur ishte shumë e vogël.

Në një prej imazheve shihet në krahët e nënës dhe në tjetrën në krahët e babai të saj, Koço Kokëdhima.

“E mëzitur, unë e vogël”- shkruan Besa për foton e parë ku ka dalë vetëm, pasi ka dalë shumë serioze.

Ndërsa më pas shtoi: “Mami, babi ju dua 💎”

Kanë qenë të shumta komentet e ndjekësve në postimin e këngëtares, të cilët e komplientonin.

/Panoramaplus.al

 

       

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.