Bes Kallaku reagon ashpër kundër atyre që vjedhin ndihmat: Mallkuar kush përfiton…

| 14:30
SHPËRNDAJE

Aktori Bes Kallaku ka reaguar shumë ashpër ndaj atyre që vjedhin dhe shpërdorojnë ndihmat që janë sjellë për të prekurit nga tërmeti.

Përmes një statusi në ‘Instagram’, ai tregon se ka informacione që ndihmat po vidhen dhe shprehet shumë i irrituar për këtë fakt:

“Ore a do bohemi njerëz ne edhe në të tilla ditë? Atë që kallëzoi edhe @noizy, po ndodh gjithandej. Haram dhe mallkuar kush përfiton nga kjo situatë”, shkruan aktori.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.