Berlusconi nuk përmbahet, ngacmon live vajzën e kolegut të tij (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Politikani i njohur italian, Silvio Berlusconi është rikthyer përsëri në vëmendje të mediave me “gafat e tij seksuale” gjatë daljeve publike. Kjo pasi në daljen e tij më të fundit, ka treguar edhe njëherë se nuk ka ndryshuar dhe vazhdon të jetë po i njëjti dhe vijon ende të bëjë ngacmime.

Teksa një ditë më parë ka qenë i pranishëm në Valle d’Aosta, ku është bërë votimi për administratën, Berlusconi në fund të takimit mori disa dhurata simbolike nga një prej bashkëpunëtorëve të tij në “Forza Italia”.

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/silvio-berlusconi-nuk-permbahet-ngacmon-live-vajzen-e-kolegut-te-tij-video/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.