Berisha publikon foton: Ministri dhe deputeti i PS konsumojnë darkë 5 milionë lek

SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar foton e 4 politikanëve të Partisë Socialiste të cilët ndodhen sipas tij në Vlorë dhe po konsumojnë një darkë me vlerë marramendëse monetare.

berisha_1519157066-3450795

Berisha duke iu referuar qytetarit dixhital shkruan ndërkohë që ata hanë darka luksoze të varfërve iu presin kafshatën e gohës.

Postimi i plotë:

Qeveritare qe zhgerryhen ne darka luksi si derrat e kenaqur!

Qytetari dixhital denoncon:

Taulant Gjuren dhe Damian Babezine, qe per vete zhgerryhen ne darka luksoze kurse te varferve iu presi kafshaten!

Lexoni mesazhindhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

“Doktor kush ua pagon kto darka luksoze ktyre me tre kamarier personal ne vlore dhe vlere 5 milion leke nderkoh qe ju heqin asistencen mijra familjeve ne mjerim!!”

29027689_970251989802375_8624028128294993920_n

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakTeatri i Ri/ Ndrenika kërkon fjalën pas prezantimit të Ramës, kryeministri: Prit njëherë të...
Artikulli tjetërFOTO/ U dëmtua në brinjë, Strakosha përfundon në qendrën mjekësore të Lacios

S'KA KOMENTE

Comments are closed.