Berisha nxjerr mesazhin: Taulant Ballës dhe bashkëshortes i kushton 30 mijë euro vetëm…

SHPËRNDAJE

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar një fotografi që ka qarkulluar shpesh në rrjetet sociale të Taulant Ballës së bashku me bashkëshorten e tij.

Foton ai e shoqëron edhe me një mesazh të një denoncuesi, i cili i shkruan se disa aksorë të çiftit kushtojnë 30 mijë euro.

“Per vete zhgerryhen ne luks, qytetareve iu presin kafshaten! Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital”, shkruan Berisha.

taulant balla me gruan

 

Te lidhura

 

5 KOMENTET

Comments are closed.