Berisha nxjerr mesazhin: Taulant Ballës dhe bashkëshortes i kushton 30 mijë euro vetëm…

SHPËRNDAJE

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar një fotografi që ka qarkulluar shpesh në rrjetet sociale të Taulant Ballës së bashku me bashkëshorten e tij.

Foton ai e shoqëron edhe me një mesazh të një denoncuesi, i cili i shkruan se disa aksorë të çiftit kushtojnë 30 mijë euro.

“Per vete zhgerryhen ne luks, qytetareve iu presin kafshaten! Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital”, shkruan Berisha.

taulant balla me gruan

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"I vijnë persona me makina luksoze në shtëpi", detaje për plagosjen e shqiptares në Greqi. Punonte si...
Artikulli tjetërKreu i ARRSH: S’ka autostradë me 3 korsi, kemi projekt rehabilitues

5 KOMENTET

 1. Ky kelysh i serbise, sa here qe ka parlament trillon dhe hedhe balte ku te mund, vetem qe te shperqendroje vemendjen nga Shkerdheni, Argita Korbi dhe krimet dhe grabitjet e tij te pagjykuara.
  Cfare do qe te besh a Sah-leh dhembet do te shkulen nga drejtesisa e reformuar tek Burgu 313 e ke vendin, te rezervar ore qelbo.

 2. Mut njoni e mut te gjithe Po kur degjoj nga goja e Saliut se nga ai vend i pasur u bene milioner Ai te dashur Shqipetare dhe Ilir -Meta ngelen fukarenj Tingellon e vertete ,ose RRENE ME BISHT

 3. Po Xeni me Gitën ku jetojnë?! Në shtëpi të thjeshta si anonimë, duke punuar në punë të ndershme dhe me të ardhura modeste si gjithë shqiptarët?! Apo mes luksit të shfrenuar, vilave superluksoze, kontove milionere në parajsat financjare, udhëtimeve të pafundme në gjithë planetin mes hoteleve më luksoze të botës.
  Çfarë kanë bërë për ta merituar gjithë këtë luks të shfrenuar?!
  Apo thjesht se ishin fëmijët e satrapit më të korruptuar të historisë.
  Po shqiptarët pse duhet akoma ta tolerojnë arrogancën, harbutërinë dhe sfidën që ju bëjnë përditë fëmijët e tu, me pronat, lekët dhe jetët që ju kanë vjedhur shqiptarëve nga varfëria e tyre?!
  Sali!
  Ti do të përgjigjesh për krimet e tua dhe atyre që ke pjellë.
  Shushunjat e tua për të tyret dhe do paguajnë edhe për të tuat.
  Ballat dhe bolet për të tyret.

Comments are closed.