Berisha nxjerr kuponin tatimor, ja sa kushton një shishe ujë në Butrint

SHPËRNDAJE

Nje kupon tatimor i nje lokali ne Butrint te Sarandes qe po qarkullon ne rrjetet sociale, i eshte derguar edhe ish kryeministrit Sali Berisha nga qytetari dixhital, dhe ai e ka postuar ne profilin e tij ne FB, per ta treguar si nje nga arsyet pse turistet braktisin Saranden.

POSTIMI I BERISHES

Ja pse turistet braktisin Saranden!

uji berisha

Lexoni mesazhin dhe shikon faturen ku 0,5 l uje shitet 850 leke! sb

“Miremengjes Dr Kjo foto eshte bere ne butrind sarande … 850lek gjysem litre uije.. Vai me det per turizmin tone …… Keta bab zite e RAME Hoxhes.. po i largojne dhe kto pak turista qe po sjellim .. Te vizitojne shqio”

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.