Berisha ndan pamjet nga zjarri në Nikël: Po rrezikohen banesat, asnjë masë nga qeveria e vakancave

Aug 7, 2022 | 22:58
SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me situatën e zjarreve në zonën e Niklës.

berisha zjarri

Teksa ka shpërndarë pamjet nga vendngjarja, Berisha thekson se asnjë masë nuk është marrë nga qeveria e vakancave, ndërkohë që flakët po rrezikojnë banesat e qytetarëve.

Bashkangjitur me videon Berisha ka ndarë dhe mesazhin e qytetarit digjital që i dërgoi pamjet, ku evidentohet sërish mungesa e prezencës së shtetit.

POSTIMI I PLOTË:

Zjarri ne Nikël rrezikon banesat, asnjë masë nga qeveria e vakancave.

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e banorit dixhital. sb

Doktor po rrezikohen shtëpitë. Fshati Kullas ne komunen Nikel asnjē ndihme nga shteti.

© Panorama.al

Te lidhura