“Bëre aksident po nuk vdiqe, uroj me shpirt të vdesësh”, ish-banorja e “Big Brother” merr mesazhin e rëndë

SHPËRNDAJE

Ajo u bë e njohur pasi mori pjesë në “Big Brother” disa vite më parë, ky ra në sy për spontanitetin e saj.

Genta është karakterizuar gjithmonë si vajzë me shumë humor, dhe këtë ajo e tregon edhe këto kohë, pas videove dhe fotove që bën publike në Instgaram, si dhe diçiturave që vendos.1477477

Por ndryshe nga sa janë mësuar fansat e saj ta shohin, ajo ka ndarë me ta një eksperiencë të keqe, teksa i ka ardhur një mesazh shumë i rëndë.

“Vjet bëre aksident, por nuk vdiqe, sivjet uroj me gjithë shpirt të vdesësh, nuk e meriton të jetosh, je shumë femër e keqe, mjer ata prindër që të kanë”, ka qenë ky mesazhi që i ka ardhur.

“Ky esht sms me i neveritshem qe kam mar ne jeten time…nuk i kapa dot emrin se me beri block, por hera e vetme qe jam ndjer tmeresisht keq”, ka shkruar Genta pasi e ka bërë publik.

genta

58478787

 

Aq i mire eshte pethku 🤓 sa nuk i rezistova dot @hashtag_lounge_restaurant

A post shared by Aggeliki Tzi (@genta.91) on

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.