Berberi guximtar në Kavajë, vazhdon të qethë edhe pse pallati ku ka dyqanin është dëmtuar nga tërmeti

| 13:53
SHPËRNDAJE

Ky berber në zonën e Golemit është dëshmia se jeta vazhdon dhe pas frikës që shkaktoi tërmeti i fortë i 26 nëntorit dhe 51 jetëve të humbura.

Ky berber në zonën e Golemit në Kavajë po vijon normalisht punën, megjithëse pallati ku ndodhet dyqani i tij është rrethuar me shirit çka tregon se është i pabanueshëm.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.