“Bëra seks me kolegen por nuk ndahet nga i dashuri,” 21-vjeçari i lënduar: Kur e shoh në punë eksitohem, dua ti …

| 16:46
SHPËRNDAJE
 

“Bëra seks të mahnitshëm me një kolege pune pas dolëm një natë. Të dy ishim dakord që ky është seksi më i mirë që kemi pasur ndonjëherë. Por ajo dëshiron të rregullojë marrëdhënien me partnerin e saj.”

Ky është rrëfimi i një 21-vjeçari për psikologun. Në artikullin e botuar nga The Sun, ai tregon se punojnë së bashku në një supermarket.

Rrëfimi i plotë:

Unë jam 21-vjeç dhe ajo është 23. Në prej kolegëve tanë po festonte ditëlindjen dhe dolëm për të pirë, si edhe shkuam në klub.

Kjo ishte hera e parë që ajo dilte pa të dashurin e saj. Fillova të flisja me të, të flirtonim dhe vallëzonim së bashku.

Ajo piu shumë dhe duhej të udhëtonte gjatë me taksi ndaj i kërkova të kthehej me mua në shtëpi.

Jetoj me prindërit dhe ata e respektojnë privatësinë time.

Ndaj pranoi që të vinte dhe i tha të dashurit se po shkonte tek një shoqe.

Bëmë seksin më fantastik ndonjëherë edhe pse ishte e dehur.

Kisha shpresë për tu lidhur me të në fillim sepse ajo ia tregoi të dashurit dhe u ndanë.

Por zgjati vetëm për disa javë pasi u kthyen sërish bashkë dhe po përpiqen të rregullojnë marrëdhënien e tyre.

Kam dëshirë ta shoh dhe e si që edhe ajo e do këtë gjë, por më thotë se është shumë konfuze.

Sigurisht tani ai nuk e lejon që të dalë më vetëm tani. Kur e shohim njëri-tjetrin në punë më duket sikur është akoma ajo mbrëmje dhe nuk ka asnjë të dashur rreth e rrotull.

Flirtimi më eksitoj dhe thjesht dua të shqyej rrobat e saj. Po përpiqem ta heq nga mendja por e kam të vështirë të lidhem me vajza të tjera sepse asnjëra nuk krahasohet me të.

Nuk di çfarë të bëj. Të ndjek vajzën edhe pse po përpiqet të rregullojë marrëdhënien me të dashurin e saj apo të shoh ndonjë vajzë tjetër.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.