Bëmë baba të të ngjaj, Robert Aliaj dhe i biri një kopje e njëri-tjetrit

SHPËRNDAJE

Robert Alija njihet nga publiku si njeriu kontrovers që gjithmonë ka diçka ndryshe për të thënë.  Por përtej këtij profili publik, Robert ka edhe një jetë familjare interesante dhe kohët e fundit kemi vënë re se ka filluar të jetë edhe më publik dhe aktiv në rrjete sociale si Instagrami.

robert-aliaj

 

 

Lajmin e plotë e lexoni në: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/beme-baba-te-te-ngjaj-robert-aliaj-dhe-i-biri-nje-kopje-e-njeri-tjetrit/

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak‘’Sa shumë dhimbje tek një kampion!’’- Erion Braçe nuk mund t’i përmbajë më fjalët
Artikulli tjetërNga Bufon te Aubamejang, ja formacioni i yjeve që do t’i mungojnë Botërorit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.