Belen Rodriguez “çmend” rrjetin me foton nudo, gazetarja shqiptare i komenton: Le nam! (FOTO)

SHPËRNDAJE

Belen Rodriguez është një ndër modelet më të komentuara dhe të paguara në Itali. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston fotografi shumë seksi dhe provokuese.

belen1

Mbrëmjen e djeshme Belen i ka surprizuar 7 milionë ndjekësit e saj në “Instagram”, duke postuar një foto ku ajo shfaqet pa asnjë rrobë në trup. Siç shihet ajo ka pozuar në natyrë, tërësisht e zhveshur taksa qëndronte në këmbë.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/belen-rodriguez-cmend-rrjetin-me-foton-nudo-gazetarja-shqiptare-i-komenton-le-nam-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.