Belen Rodriguez “çmend” fansat e “Instagram”-it, pozon pa asnjë rrobë në trup (FOTO)

SHPËRNDAJE

Askush nuk habitet kur Belen Rodriguez pozon e zhveshur para aparatit fotografik, pasi që prej vitit 2007 ajo është një ndër modelet më të komentuara dhe të paguara në Itali.

la-showgirl-belen-rodriguez-650x358

Gjithashtu fama e vajzës nga Argjentina është rritur edhe më shumë për shkak të skandaleve të shumta në jetën e saj personale.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/belen-rodriguez-cmend-fansat-e-instagram-it-pozon-pa-asnje-rrobe-ne-trup-foto/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakEMRAT/ Degjeneron sherri për pronën, godet me sëpatë djalin e xhaxhait. Do merrte hak për babanë
Artikulli tjetër"Toyota" del jashtë rrugës, plagosen shoferi dhe dy pasagjerët

S'KA KOMENTE

Comments are closed.