Bejlin e ndjekin telashet dhe te Totenhemi, zbulohet lajmi i fundit për uellsianin

| 23:49
SHPËRNDAJE
 

Garet Bejl nuk mundi t’u shpëtojë problemeve teksa futbollisti i rikthyer te Totenhemi ka rezultuar i dëmtuar gjatë analizave mjekësore.
skysports-bale-tottenham-arrival_5100380
Uellsiani mbërriti në Londër për t’u prezantuar me Regijonin si lojtarët më të rinj të “Spërs”-ave, por gjatë kontrollit fizik rezultoi se sulmuesi britanik ka pësuar dëmtim. Mësohet se lëndimi është shkaktuar gjatë kohës që fituesi i 4 Ligave të Kampioneve me Realin ishte në aktivitet me Uellsin.

Në këtë mënyrë ndeshja e tij e parë me Totenhemin duhet të vonojë për 4 muaj.

PANORAMASPORT.AL

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.