“Bëja seks me nënat dhe motrat e miqve”, Majk Tajson habit me deklaratën e tij: Në burg isha i rraskapitur nga…

| 16:07
SHPËRNDAJE
 

Majk Tajson njihet për bëmat e shumta që ka bërë më përpara, të cilat i tregon tashmë disa vite më pas.tajson

Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi, ku ka treguar për tipin që ai ka pasur kur ishte i ri. Legjenda e boksit ka bërë një deklaratë të veçantë, ku ka treguar se ai ishte shumë keq, aq sa nuk pyeste për miqtë, duke treguar se bënte seks me nënat ose motrat e tyre.  “Kur unë isha i ri, isha një kafshë me para. I jepja miqve shumë para dhe festoja me të gjithë. Madje isha aq keq sa shkoja me nënat, motrat ose kushërirat e tyre dhe bëja seks.

Gjithashtu iu blija shumë makina vajzave. Unë isha aq i sëmurë sa nuk e kuptoja veten time. Unë tani po punoj për të qenë një shembull. Nuk dua të tregoj ose kujtoj më atë personin e parë që kam qenë.mike-tyson-1-950x500

Nëse del ai person, atëherë del ferri bashkë me të. Mund të dukem sikur kam qenë një djalë i ashpër, por unë e urrej atë tip që kam pasur. Në burg rraskapitesha nga seksi i shumtë që bëja.”, u shpreh Tajson.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.