“Bëj seks me motrën e të fejuarës”, 23-vjeçari tregon historinë shokuese: Kam rënë brenda kokë e këmbë, por…

| 14:10
SHPËRNDAJE

pjimage - 2019-12-07T140813.846

E dashur Deidre,

Unë jam tërbuar fare pas motrës më të vogël të të fejuarës sime dhe gjej me çdo kusht një mundësi për të kryer marrëdhënie me të. Nuk kam çfarë të bëj, asaj nuk i rezistoj dot, edhe pse e dua të fejuarën time dhe po e tradhëtoj me motrën e saj.

U njohëm gjatë universitetit, unë jam një grafik dizajnër dhe ajo punon në bankë. Unë jam 23 vjeç dhe ajo është 24 vjeçe. Kohët e fundit blemë banesën tonë të parë dhe po mendonim për t’u zhvendosur aty që të nisnim jetën tonë brenda një ose dy vitesh.

Gjërat ishin shumë në rregull dhe e dashura ime fluturoi nga gëzimi pasi i propoza, madje planifikoi edhe një festë për fejesën.

Kaluam shkëlqyeshëm me familjen dhe miqtë, por nga ora 1 e mëngjesit e fejuara ime shkoi në shtrat se e zuri gjumi e pasi të gjithë u larguan, ndenji motra e saj me mua duke pastruar shtëpinë e bërë rrëmujë gjatë darkës.

Ajo është një vajzë e mrekullueshme 19 vjeçare, e cila studion në universitet. Filluam të bisedonim për mbrëmjen dhe planet e dasmave kur ajo bëri deklaratën e papritur që më shtangu: “Unë gjithmonë kam kërkuar të kem një marrëdhënie me ty”.

Ngela i tronditur, i hutuar. Iu drejtova duke i thëshë: “Ti po e thua këtë?”

Ajo tundi kokën dhe mu hodh në krahë. Pimë edhe disa gota më shumë dhe më pas përfunduam duke bërë seks të hatashëm në dhomën e ndenjes.

E fejuara ime të nesërmen në mëngjes iku herët në punë dhe kur unë nuk mund të rezistoja më pa bërë seks përsëri me motrën e të fejuarës.

Tani ne kërkojmë me ngulm raste për të bërë seks sa herë që mundemi dhe më duket se kam rënë kokë e këmbë brenda me të. E di se duhet t’i jap fund këtij flirti por e dëshiroj shumë pas saj nate”./Përktheu: Panorama, burimi: The Sun

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.