“Bëj qejf me lekët e shqiptarëve”, Armina Mevlani nxehet keq me komentuesin: Unë jam…

SHPËRNDAJE

Armina Mevlani është një ndër blogeret shqiptare më të suksesshme dhe është gjithmonë në koherencë me trendet e fundit.

armina

Me anë të rrjeteve sociale ajo qëndron shpesh në kontakt me fansat e saj, me të cilët ndan momente jo vetëm nga përditshmëria, por edhe nga puna e saj si blogere.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/bej-qejf-me-leket-e-shqiptareve-armina-mevlani-nxehet-keq-me-komentuesin-une-jam/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakKur frustrimi i opozitës sjell radikalizim
Artikulli tjetërThirrja e Bashës për Vetting për politikanët, Patozi: Më ndan një oqean i tërë, por sot jam me të

S'KA KOMENTE

Comments are closed.