Bebe Rexha jep këshilla si të luftoni ankthin

SHPËRNDAJE

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka folur hapur për luftën e saj me ankthin.

bebe

E mesa duket Bebe e ka gjetur zgjidhjen se si të përballet me stresin dhe ankthin. Ajo ka ndarë me fansat e saj disa nga praktikat që përdor për të luftuar ankthin.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/bebe-rexha-jep-keshilla-si-te-luftoni-ankthin/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakSi do pastrohet politika/ Propozimi i PD, vetingu shkarkon ata që kanë fshehur pasuritë
Artikulli tjetërVrau ish-bashkëshorten gjyqtare, ekzekutori kërkesë gjykatës: Të rrëzohet akuza për...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.