BASTET/ Sot sfida Poloni-Shqipëri, shihni sa kuotohet fitorja e kuqezinjve

Sep 2, 2021 | 11:41
SHPËRNDAJE

Janë zbardhur edhe koeficientet e sfidës Poloni-Shqipëri, që do të luhet sot në Varshavë me start në orën 20:45.

Shqiperia festa e golit

Kombëtarja polake është dukshëm favorite në letër përballë kuqezinjve tanë, pasi fitorja e tyre kuotohet vetëm 1.50.

Ndërsa triumfi kuqezi kuotohet 6.50, barazimi 4.20 dhe këto koeficiente tregojnë se Shqipëria duhet të japë veçse maksimumin përballë polakëve.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura