Bashkia e Tiranës lehtëson lëvizjen e mjeteve të transportit publik në rrugën “Dritan Hoxha”

| 11:04
SHPËRNDAJE
 

 

Bashkia e Tiranës vijon punën për të bërë më të aksesueshme  lëvizjen e mjeteve të transportit publik.

12

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar fotot nga punimet që po kryhen në rrugën “Dritan Hoxha”, në kryeqytet.

“Në dritën e diellit edhe punët duken xixë. Ekipi përfundoi vendosjen e ‘grerëzave’ të reja në rrugën “Dritan Hoxha”, duke e bërë më të aksesueshme për lëvizjen e mjeteve të transportit publik. Në nxitim të punëve të tjera, për zhvillimin e Tiranës”, shkruan Veliaj.

82329186_616808538862039_7375416388715806720_n

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.