Basha uron besimtarët myslimanë për “Natën e Kadrit”: Zoti i pranoftë lutjet tuaja dhe jua shpërbleftë sakrificat!

May 8, 2021 | 22:37
SHPËRNDAJE

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar për “Natën e Kadrit” të gjithë besimtarët myslimanë.

lulzim basha 2

Basha uron që zoti të pranojë lutjet e tyre dhe t’ua shpërblejë sakrificat.

“Teksa hyjmë në ditët e fundit të muajit të bekuar të Ramazanit, nga zemra ju uroj gjithë besimtarëve myslimanë Natën e Madhe të Kadrit, natën e zbritjes së Kuranit. Zoti i pranoftë lutjet tuaja dhe jua shpërbleftë sakrificat. Zoti e bekoftë Shqipërinë!” shkruan Basha.

bahaaaa

© Panorama.al

Te lidhura