Basha publikon videon: Skema e pasurimit të krimit dhe oligarkëve, në bashkëqeverisje me Ramën

SHPËRNDAJE

“Me Edi Ramën në qeveri, krimi dhe oligarkët pasurohen, bizneset e ndershme falimentojnë”, kështu shkruan kreu i PD, Lulzim Basha, në një postim të bërë në profilin e tij në FB, duke i bashangjitur edhe një video.

Sipas Bashës, qeverisja me në krye Edi Ramën sjell pasurimin e oligarkëve dhe falimentimin e biznesit të zakonshëm, ndërsa ka bërë publike një skemë ku tregon numrin e bizneseve të mbyllura.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakShenjtërimi i Nënë Terezës/ Apeli i dom Artur Jakut për ngjarjet e fundit në Shkodër: Nuk e kam për qeverinë, por për ata që vrasin...
Artikulli tjetërFOTOT/ Dashuria e madhe për Enverin, si punohej në komunizëm nën parullën "Bar do hamë dhe dorën s'e shtrijmë"

S'KA KOMENTE

Comments are closed.