Basha nxjerr videon, ja ç’duhet të bëni nëse nuk jeni të kënaqur me drejtuesit

Feb 27, 2021 | 16:41
SHPËRNDAJE

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ka bërë thirrje qytetarëve që nëse nuk janë të kënaqur me drejtuesit e tyre, atëherë le t’i ndërrojnë ata.

lulzim basha

Përmes një videoje të postuar në facebook, Basha lë të kuptohet se nëse nuk të shërbehet mirë, atëherë e ke ti në dorë që të zëvendësosh produktin apo edhe drejtuesin.

“Kurrë mos e humbni shpresën për Shqipërinë! Nuk jeni të kënaqur me drejtuesit? Zëvendësojini!” shkruan Basha.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

2 KOMENTET

  1. Ne jemi te kenaqur me keta qe jane se sa me ju qe prisni rotacionin per filluar prap ndertimet pa leje tek Astiri, per te vjedhur energjine elektrike, per te vjedhur ujin e pishem, per te kaluar me te kuqe ne semafor, per prishur mbikalimin e ri tek Sheshi i Doganes, per te rikthyer Universitetin Vitrinat dhe te tjere te ngjashem, per te rikthyer gjykatesit e prokuroret e larguar ngaVetting, per te prishur perseri Parkun Rinia, Pazarin e Ri, Sheshin Skenderbej, per te prishur fushat sportive te ndertuara ne Tirane e vende te tjera, per te prishur qendrat e reja te qyteteve, per ta kthyer Korcen ne humbetire ku nuk kujtohet asnje te shkoje.

Comments are closed.