Basha mesazh për nisjen e vitit të ri shkollor: Mbarësi të gjithë nxënësve dhe mësuesve

Sep 11, 2023 | 9:41
SHPËRNDAJE

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka dhënë mesazh urimi për nxënësit dhe mësuesit me rastin e nisjes së vitit të ri shkollor.

basha

Basha u uroi mbarësi nxënësve dhe mësuesve, ndërsa shtoi “urime për prindërit shqiptarë, që me punë e sakrifica ushqejnë ëndrrat për të ardhmen e fëmijëve të tyre dhe dashurinë për dijen”.

“Ju uroj nga zemra mbarësi të gjithë nxënësve dhe mësuesve që nisin sot vitin e ri shkollor. Urime për prindërit shqiptarë, që me punë e sakrifica ushqejnë ëndrrat për të ardhmen e fëmijëve të tyre dhe dashurinë për dijen”, shkroi Basha.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura