Banorët “komplotojnë” kundër Luizit, e përfshijnë në buxhet duke i hequr mundësinë për t’i bërë dhuratë Kiarës! Armaldo: Do t’i iki truri

Jan 15, 2023 | 22:28
SHPËRNDAJE

Luizi ka vendosur të heqë dorë nga një pjesë e buxhetit të tij që t’i bëjë Kiarës një dhuratë për ditëlindje.

luiz-kiara-3

Por banorët duket se nuk do ta respektojnë këtë gjë, pasi kanë shkuar te Kiara ta pyesin.

Kiara: Më thanë mua do e përfshijmë Luizin në buxhet edhe nuk do i thonë gjë. Më thanë që a je dakord mos ta marrësh dhuratën e ditëlindjes dhe ta përfshijmë në buxhet. Dakord jam i thashë, su bë nami për një dhuratë, por ai do nxehet!

Armaldo: Qëllimisht e bëjnë, atij do i iki truri!

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura