Baby G nuk i kursen fotot seksi nga plazhet ku ka zgjedhur të pushojë

| 15:52
SHPËRNDAJE

Baby G nuk di të ndalet së provokuari. Këto ditë, ajo po i kalon pushimet në një nga vendet e nxehta.

Nga atje, Baby G po ndan me ndjekësit fotografi e video nga më të ndryshmet, me të cilat po ngacmon edhe imagjinatën e tyre.

Së fundmi, e ka publikuar një foto ku tregon të pasmet para pasqyrës.

Baby G shihet e veshur në bikini dhe imazhin me gjasë e ka realizuar në ambientet e hotelit ku edhe po qëndron.

Në muzikë, Baby G ishte një risi për stilin modern që solli. /Panoramaplus.al

  

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.