Azet “kapet mat”, kjo është e dashura e tij. Ja kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën (FOTO)

| 21:28
SHPËRNDAJE
 

Reperi i njohur kosovar, i cili famën bazë e ka në Gjermani, Azet po vazhdon të jetë aktiv me projekte muzikore.

azet5

Ndonëse është prezent me projekte të ndryshme muzikore edhe jeta e tij private ka qenë gjithmonë në fokus, ndonëse eshte munduar ta ruaj ate me fanatizëm.

Megjithatë në një fotografi të siguruar nga Indeksonline, Azet shihet për herë të parë me të dashurën e tij, Kaltrina Konxheli. Azet dhe vajza zeshkane u fotografuan në përqafim të njëri-tjetri në Zvicër.

Kaltrina është vajza e njërit prej pronarëve të diskotekës shqiptare në Zvicër “Rinora 4”. Ndryshe, kujtojmë që Azet së fundi publikoj bashkëpunimin e dytë me këngëtaren, Dhurata Dora “Fajet”./Indeksonline/

azet e dashura 1 azet e dashura

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.