Ava Max bën ndryshimin drastik në look! Këngëtarja heq dorë nga flokët biondë

| 14:26
SHPËRNDAJE

Ava Max është një prej këngëtareve shqiptare që kanë korrur sukses edhe në arenën ndërkombëtare.

ava max (8)

Që në fillimet e karrierës së saj, artistja është shfaqur me flokë biondë dhe me një model të veçantë.

ava max (7)

Njërën anë të kokës, Ava e ka me flokë të shkurtër, ndërsa anën tjetër me flokë të gjatë.

ava max (1)

Por, së fundmi këngëtarja ka bërë një ndryshim drastik në look dhe nuk është më bionde.

ava max (6)

Këngëtarja tashmë është një brune simpatike dhe pamja e saje  re i ka befasuar të gjithë.

ava max (3)

Ava i publikoi fotot në llogarinë e saj në Instagram, ku mori edhe shumë komplimente për pamjen e re.

ava max (2)

Amanda u rikthye”,- shkroi Max duke treguar se kjo ishte ngjyra e flokëve që kishte para se të bëhej e famshme.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.