Aurela Gaçe tregon prapaskenat e performancës përpara ndeshjes: Kujtova se isha më e shpejtë se policia…

| 17:49
SHPËRNDAJE

Një ndër artistet që performuan në hapjen e madhe të stadiumit të ri “Air Albania”, ishte edhe Aurela Gaçe.

Përmes një videoje në ‘Instagram’, ajo tregon emocionet që mori në atë ndeshje ku vraponte ndërkohë që këndonte ‘Xhamadani vija vija’.

<script>

“E megjithëse aty ishte gardh more gardh me polici, unë, një tifoze e çmendur ,e çava gardhin e vrapoja që të mos me kapnin . Eh,…. unë kujtova në fakt se isha më e shpejtë se policia, por ata s’më paskan parë fare.

Herë tjetër, i lutem trajnerit te me fusë ne lojë se kam rezistence për 90minuta ….. Isha e lumtur që ndodhesha mes jush… E lumtur me zërin tuaj që buçiste me këngën aq te dashur e kaq domethënëse për të gjithë ne, Shqiptarinë ”- shkruan këngëtarja bashkangjitur videos.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.