Atmosferë festive brenda shtëpisë së Viola Spiros, moderatorja lë pas krahëve lidhjen me bosin e kokainës?

SHPËRNDAJE

Viola Spiro  ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike kohët e fundit pas lajmit se i dashuri i saj Valentin Selaj u arrestua në Firence nën akuzën e trafikut të drogës . Pas këtij lajmi  moderatorja nuk ka dhënë asnjë reagim lidhur me këtë ngjarje, përkundër deklaratave mbrojtëse të mamasë së saj.

Viola duket se e vazhdon normalisht jetën e saj, ose të paktën këtë na ka treguar me postimet e herëpashershme në Instagram pas ngjarjes.

Ndërsa në një postim të fundit në Instastory, Viola ka publikuar atmosferën e festave të fundvitit në shtëpinë e saj, ku sapo ka vendosur pemën  e Krishtlindjeve.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFOTOT/ Vullnetarët dhe Bashkia e Tiranës ndihma për familjet e përmbytura
Artikulli tjetërPërmbytet nënstacioni në Zemblak, Berisha poston videon: Shihni ç'bëjnë karafilat...

1 KOMENT

Comments are closed.