Atmosferë festash! Gjiko dhe Elita sjellin videon më të ëmbël familjare (Video)

| 16:36
SHPËRNDAJE

Festat e fundvitit po afrojnë dhe çifti i njohur Gjiko dhe Elita Rudi kanë menduar të na ëmbëlsojnë me videon e bukur familjare.

Ajo çka e bën më të veçantë këtë video është prania e vogëlushit të tyre, Zërit. Ata shfaqet të tre së bashku duke luajtur pranë pemës së Krishtlindjeve.

Video është publikuar nga Elita në ‘Instagram dhe ajo ka bërë një dedikim emocionues.


View this post on Instagram

Zot faleminderit per @gjikotheflyboy dhe Zeri tim qe jane jeta ime , ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes♥️ je bota e nanes dhe babit (⭐️🍇🍒🍭🍩🧁🍰🍧) Faleminderit @rezartashkurta dhe @heracompany_prishtine qe permes ksaj video ne ne te ardhmen mund te ja tregojm Zerit vitin e pare te festave te tij ne menyren me te mire te mundshme . Jeni te jashtzakonshem dhe shume profesional na keni bo mu ndi sikur te ishim ne shtepine tone ♥️. Faleminderit @sellmakasumoviq @kacilleshi qe gjithmone kujdesni per mua qe me u dok gjithmone bukur qe plot 10 vite 🌷 #myforeverteam

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

“Zot faleminderit per Gjikon dhe Zerin tim qe jane jeta ime, ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes. Je bota e nanes dhe babit”, shkruan Elita.


Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.