Atentati ndaj Preng Gjinit, Ervin Salianji: Qeveria përkëdhel bandat dhe kamxhikon të varfrit! Me Edi Ramën, Shqipëria…

| 21:35
SHPËRNDAJE
 

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka reaguar pas atentatit me tritol që iu bën Preng Gjinit, te kryqëzimi i Selitës.

pjimage (7)

Si pasojë e këtij atentati mbeti i plagosur rëndë Preng Gjini, si dhe u plagos në këmbë një këmbësor me shtetasi italiane.

Në një postim në facebook, Salianji shkruan se në një vend ku rendi dhe siguria kanë rënë përtokë, qeveria përkëdhel bandat dhe kamxhikon të varfrit, duke e kthyer këtë vend të pasigurtë për të jetuar.

“Vrasje, larje hesapesh, drogë, trafiqe, korrupsion endemik, rendi dhe siguria përtokë, qeverisja ka degraduar!

Qeveria përkêdhel bandat dhe kamxhikon të varfërit!

Shqipëria me Edi Ramën është kthyer në një vend të pasigurt për të jetuar!” shkruan Salianji.

LEXO EDHE:

FOTO e rëndë/ Detaje të reja nga shpërthimi i fuqishëm i një automjeti në Tiranë. Shoferi i gjymtuar brenda makinës

Zbardhet identiteti i të riut që iu bë atentat në Tiranë, vëllai i të ekzekutuarit në mënyrë mafioze në Rrëshen para syve të fëmijëve

Atentati ndaj Preng Gjinit në Tiranë e gjashta midis dy fiseve në Rrëshen/ Saga e krimeve nisi për shkak të…

Atentati tek “Vasil Shanto”/ Drejtori i Spitalit të Traumës flet për gjendjen e Preng Gjinit

FOTO+VIDEO/ Shpërthim i fuqishëm tritoli te kryqëzimi Selitës, dyshohet për atentat me telekomandë, një i plagosur

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU