Atentati ndaj kushëririt të deputetit të PS-së, Sali Berisha publikon detaje të reja: Iu vendos tritol para një muaji. Automjeti në pronësi të drejtoreshës së….

| 16:20
SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar të dhënat të reja për atentatin e sotëm në dalje të Shkodrës, ndaj kushëririt të deputetit të PS-së, Luan Harusha.

Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, sipas të cilit atentati ka ndodhur sot në Vukatan në dalje të Shkodrës, ku Fatjon Harusha dhe një femër po udhëtonin me një automjet në pronësi të drejtoreshës së Transportit Rrugor të këtij qyteti.

Në mesazhin e publikuar nga ish kryeministri thuhet se ndaj këtij automjeti një muaj më parë është vendosur një sasi eksplozivi, por ngjarja u zbulua në kohë nga drejtoresha e Transportit Rrugor.

Sali Berisha

“Të dhena te reja që fsheh narkoplicia për atentatin ne Shkoder.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Doktor përshenjtë nga Shkodra

Atentat Fatjon Harushes dhe një femrës qe ka qen me te. Atentat ne Vukatan ne dalje te Shkodrës, por jo për qudi Harusha djali xhaxhait i Luan Harushes po udhëtonte me makinën e drejtoreshës se transportit rrugor Shkodër EGLA MIRASHI (e emëruar nga deputetit) kësaj makine para një muaji i është vendosur tritol por është pikasur nga e zonja.

Ngjarja nuk po zbardhet dhe këna frik me dal rrugeve n’Shkodër, pardje arm, sot arm zot na ruaj ku jetojme

Anonim ju lutem pasi nshkoder nuk asht jeta e sigurt🙏”, shkruan Berisha.

LEXO: Të shtënat në Shkodër, qëllohet në drejtim të kushëririt të deputetit socialist. Në motor me autorin dhe një femër

LEXO: Qëllohet me armë zjarri drejt makinës së një 30-vjeçari, disa persona të shoqëruar. Policia jep detajet: Autorët mund të jenë…

 

 

Sali Berisha atentati Fatjon harusha

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.