Astrologe Meri Shehu bën parashikimin për fundjavën/ Nga mashtrimi te sjelljet me dy fytyra, ja disa nga çështjet që duhet të keni kujdes

| 17:36
SHPËRNDAJE
 

E Shtune dhe e Diele dhe Aferdita ne Virgjeresh eshte ne kundershtim me Neptunin ne Peshk. Bujaria dhe dhenia me gjithe shpirt tashme behet me kujdes dhe kontrroll dhe aty ku ka me shume prioritet. Ceshtjet tona ekonomike duken te pamjaftueshme dhe kesaj i bashkangjitet ankthi.

meri shehu

Neptuni ne fakt e mjegullon krizen ose na rrotullon sa andej ketej por qe ta kapercejme kete krize na con drejt enderes fantazise dhe ne enderrime.

Ceshtje qe duhet te kemi kujdes keto dite jane:

1.Mashtrimi

2.Hipokrizi

3.Sjellje me dy fytyra

4.Fjale manipuluese

5.Pamje te bukura Propozime

6.Dhembshuri hiperbolike

7.Trishtim zhgenjim

8.Pseudo didaskalizem

Ne jeten normale mund te kemi ndikim ne alkool dhe ilace, si dhe kujdes nga sportet e Detit. Ne jeten personale do kete romantizem por kujdes ku do investoni ne ke marredhenie.

Parashikimi i motit pwr fundjavwn, 17 dhe 18 Tetor:

Dashi

Nje zhgenjim ne lidhje me punen pose nje takim romantik po qe nuk do kete ecuri te metejshme dhe do ngelet aty duke ju sjell trishtim. Kujdes ne investime qe lidhen me punen.

Demi

Nje zhgenjim direkt ne jeten erotike, e cila do ndikohet nga nje person qe ka te beje me shoqerine tuaj dhe qe do ndrhyje qe ju te beni zgjedhjen e gabuar. Dikush do ju coj ne nje vend qe do zhgenjeheni.

Binjaket

Cdo gje qe lidhet me karrieren tuaj kete periudhe do jete nje manipulim apo nje oferte qe ju sjell nje zhgenjim total. Kujdes me shit blerejen e pasurive te patundshme dhe ndryshimin e punes apo nje martese.

Gaforrja

Punet e vogla do marrin nje drejtim pozitiv dhe ne momentin qe do kerkoni te kaperceni pertej detit aty do fillojne zhgenjimet e medha. Kujdes udhetimet!

Luani

Nje propozim ne ceshtjet ekonomike apo ne investim do jete shume i bukur per te qene i vertet. Do jete nje kurth ne te cilin po rate e veshtire se ja dilni dot.

Virgjeresha

Sot do ju ofrojne nje propozim bashkepunimi apo martese ne thelb te se ciles ka shume manipulim paqartesi dhe mjegullnaje. Ju do bini ne enderrim te thelle jashte realitetit komplet.

Peshorja

Nje prapaskene ne lidhje me jeten personale mund te behet nje pike e dobet ne lidhje me punen tuaj. Gjithesi ju pret nje fundjave shume romantike me takime te fshehta.

Akrepi

Duhet te shikoni me shume punen tuaj dhe llogarite tuaja duke mos u ndikuar ne aspektin erotik per te shpenzuar apo udhetuar drejt nje te dashuri apo te dashure.

Shigjetari

Merruni me formalitetet e karrieres dhe publicitetit tuaj ose vendosni per jeten tuaj personale per nje lidhje, por qe ne kushtet ku jetoni mund te dal nje zhgenjim.

Bricjapi

Pritshmerite tuaja do jene shume te medha, por realisht ajo qe do vij do jete konkrete jo thjesht ajo ca keni enderruar ju por ajo cka mund te jeteohet.

Ujori

Ne kulmin e kerkimit te dashurise se punes dhe te fitimit te madh ne te njejten kohe. Por keto jane kontradiktore pasi punen do ta doni sinqerisht kurse fitimet i doni me manipulim.

Peshqit

Keni mundesi te rregullimit te marrdhenieve, por asnjehere nuk do futeni dot ne boten dhe shpirtin e dikujt qe ju ka perjashtuar per fajin tuaj.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.