Askush nuk e dinte, dy moderatorët e njohur janë kushërinj

SHPËRNDAJE

Ata janë dy nga moderatorët shumë të njohur në “Top Channel”. Bëhet fjalë për moderatoren e “Pop Culture”,  Dojna Mema dhe gazetarin e  njohur që prezanton emisionin “Gjurmë shqiptare”, Marin Mema.

dojna marin

Punojnë në një media dhe askush nuk e ka ditur që kanë lidhje familjare.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/askush-nuk-e-dinte-dy-moderatoret-e-njohur-jane-kusherinj/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakTrajneri i Laçit gjen “pikën e dobët” të Anorthosis: Për fitore sepse luajmë me dyer të mbyllura
Artikulli tjetërZhufo zyrtarizohet te Vardari, tregon arsyet e largimit nga Flamurtari

S'KA KOMENTE

Comments are closed.