Askush nuk e dinte, Armina Mevlani pranon se ka bërë ndërhyrje estetike

SHPËRNDAJE

Blogerja shumë e njohur Armina Mevlani është një prej femrave më të ndjekura nga publiku shqiptar. Ajo komentohet mjaft në mediat sociale dhe publiku për postimet që ajo bën në “Instagram”.

armina me

Së fundmi ajo është bërë pjesë e aplikacionit të ri në rrjetin social “Instagram”, ku nëpërmjet “Instastory”-t ajo u ka kërkuar ndjekësve të saj që t’i bëjnë pyetje e më pas ajo do u përgjigjet.

 

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/askush-nuk-e-dinte-armina-mevlani-pranon-se-ka-bere-nderhyrje-estetike/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.