“Asgjë që bëj nuk e ndez”- I dashuri i fiksuar vetëm pas pronografisë, 27-vjeçarja në hall: S’ka interes për të bërë seks me mua, më bën të ndihem sikur …

| 18:39
SHPËRNDAJE

“Nuk do e kisha problem nëse partneri im do shikonte pornografi po të shikim një jetë të mirë seksuale, por prono për të është më e rëndësishme sesa unë.”

Ky është rrëfimi i një gruaje për psikologun në artikullin e botuar nga The Sun.

Rrëfimi i plotë:

Në fillim kur u lidhëm jeta e jonë seksuale ka qenë e mahnitshme.

Ne të dy jemi 27 vjeç dhe kemi tre vite bashkë. Thjesht tani ai nuk është aspak i interesuar për të ërë seks.

Asgjë nga ato që unë bëj nuk “e ndez” dhe ta bëjë që të më kërkojë sërish në shtrat.

Në minutën e parë që unë dal nga shtëpia, ai fillon të shikojë pornografi.

Madje shikon shumë shpesh në orët e vona të natës. Po më bën të ndihem sikur nuk jam mjaftueshëm e mirë në seks.

Por kjo po e shkatërron marrëdhënien tonë.

/Panoramaplus.al

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.