“Asgjë nuk zgjat përjetë përveç dashurisë”- Mesazhi i Alketa Vejsiut në kushte karantine: Do mbarojë edhe …

| 16:07
SHPËRNDAJE

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ndodhet e izoluar për shkak të koronavirusit.

Por ndërsa qëndron në karantinë nuk ngurron të dërgojë mesazhe për ndjekësit e saj.

Së fundmi, ajo publikoi një foto ndërsa shijon rrezet e diellit në oborrin e shtëpisë dhe u shpreh optimiste se kjo situatë do të kalojë shpejt.

“Asgjë nuk zgjat përjetë përveç dashurisë”– shkroi Alketa.

Ndërsa shtoi: “Do mbarojë edhe korona.”

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.