Artistët në Durrës apel qytetarëve, Rama u bashkohet dhe përcjell mesazhin e tyre

Jan 29, 2022 | 8:33
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në facebook një video të artistëve dhe të rinjëve durrsakë, ku apelohet për mbajtjen pastër të qytetit.

artistet

Teksa u uron ndjekësve të tij një fundjvë të mbarë, kryeministri u bashkohet thirrjes së artistëve për të shtuar kujdesin qytetar në mbajtjen pastër të ambientit.

Postimi i plotë i Kryeministrit Rama

MIRËMËNGJES
dhe me urimin që kushdo që mendon si këta bashkëqytetar të famshëm e të dashur për shumëkënd, do të kujdeset më shumë për ta mbajtur pastër shtëpinë tonë, Shqipërinë, ju uroj një fundjavë të qetë” shkruan Rama.

© Panorama.al

Te lidhura