‘Pse duhet vizituar Shqipëria’, Rama nxjerr videon me artikujt e mediave ndërkombëtare

SHPËRNDAJE

Kete te shtune, kreu i qeverise ka zgjedhur te ndaje se bashku me urimin per nje fundjave te bukur, nje videokolazh me nje pjese te artikujtve te shkruara ne mediat presigjoze, lidhur me vendin tone.

1

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë kolazh të artikujve të shumtë në mediat më prestigjioze ndërkombëtare për Shqipërinë turistike dhe arsyet e panumërta pse duhet vizituar, ju uroj një fundjavë të bukur 😊”- shkruan Rama. 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.