“Arrestohet për drogë banda e Ballës në Maqedoni”, Berisha: Tukja, kreu i grupit …

SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Sali Berisha ne vijim te akuzave ne adrese te deputetit te PS-se, Taulant Balla, shkruan sot se vetem nje jave me pare ne Maqedoni eshte arrestuar banda e Balles, ne akuze per trafik droge.

berisha

Me nje shenim ne faqen e tij ne FB, shkruan se ne pranga jane vene 4 persona, qe sipas Berishes, jane miq te Balles, madje “Tukja eshte kryesori dhe ka qene pjese e shtabit elektoral te Taulantit ne fushatat e fundit”.

Postimi i Berishës

Arrestohet per trafik droge banda e Balles ne Maqedoni!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

“Doktor ju pershendes!
Para nje jave ne Maqedoni jane arrestuar 4 shtetas nga Librazhdi per trafik droge (hashash) ne Maqedoni.
Jane miq te ngushte te Taulant Balles.
Madje Artur Balla qe e therrasin Tukja eshte kryesori dhe ka qene pjese e shtabit elektoral te Taulantit ne fushatat e fundit.”

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.