Arrestimi i dy ish-deputetëve të PS, reagon LSI: Nëse kërkojnë falje në FB, do t’ju mbyllet çështja si Ramës?!

| 19:49
SHPËRNDAJE
 

Pas arrestimit të dy ish-deputetëve socialiste Çuko dhe Ndoka, ka reaguar kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili.

Në një postim në fb, Vasili shkruan se Rama i mbyll veprat e tij penale me falje në rrjetet sociale dhe shtron pyetjen: Po këta ish-deputetët a munden?

Petrit-Vasili

Postimi i plotë:

Edi Rama i mbyll veprat e tij penale me falje ne facebook,po keta ish deputetet a munden????

Edi Rama ka nje drejtesi dhe standart per vete dhe nje per te tjeret.
Edi Rama bleu prokurorine dhe kur u akuzua se i beri thirrje policise te hidhte uniformat per te bere vota ,kreu veper te rende penale dhe pastaj kerkoi falje ne facebook dhe ja mbyllen ceshtjen.

Edi Rama mashtroi dynjane me audipergjimin e Agron Xhafes dhe prokuroria ja mbylli prap ceshtjen.
Po ketyre ish deputeteve te arrestuar po te kerkojne falje me facebook si Edi Rama a ju mbyllet ceshtja???

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.