Arrestimi i Çukos, reagon Berisha: Keqardhja e Ramës e ndjerë, ai është hajdut thërrimesh

| 20:27
SHPËRNDAJE
 

Pas arrestimit ditën e sotme të ish Drejtorit të Përgjithshëm të burgjeve Arben Çuko, k reaguar edhe ish-kryeministri Sali Berisha. Në një postim të bërë në Facebook, ai shkruan se reagimi i Ramës, ku ndër të tjera shprehur keqardhje për Çukon, Berisha thotë se “është i ndjerë, sepse sado të ketë vjedhur ai, është vite dritë larg me ato që ka vjedhur Rama”.arben_cuko-433x300

Regimi i plotë:

Kallam Deshtaku e ka te ndjere keqardhjen per Çukon!

Te dashur miq, me vrap pas arrestimit te Arben Çukos, Kallam Deshtaku reagoi duke thene: Keqardhje per Arben Çukon.

Une mendoj se keqardhja e tij per hajdutin Arben Çuko eshte e ndjere! Sepse sado qe te kete vjedhur, Çuko eshte vite drite larg ne hajni me ato qe ka vjedhur Kallam Deshtaku, Zho Zho apo ndonje minister tjeter. Krahasuar me keta, Çuko del hajdut therrimesh! sb

45487

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.