Arrestimet e të ‘fortëve’ në Shkodër, reagon Berisha: Do t’i lirojnë dhe kërkojnë ndjesë…

SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Berisha ka reaguar me nje shenim ironik per aksionin ne Shkoder dhe arrestimin e kater personave ne kete qytet. Sipas Berishes, “i arrestuan miqte e tyre per t’i liruar dhe kerkuar ndjese siç i kane arrestuar dhe liruar dhe kerkuar ndjese para 6 muajve, para 9 muajve, para 12 muajve”.

berisha

Postimi i Berishes 

Shkodra ka memorje, nuk mashtrohet!

Per arrestimet qe u bene dje pas takimit te opozites, Shkodra thote:

I arrestuan miqte e tyre per t’i liruar dhe kerkuar ndjese siç i kane arrestuar dhe liruar dhe kerkuar ndjese para 6 muajve, para 9 muajve, para 12 muajve! sb

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPas “Chonga”, Tuna do vijë me një bashkëpunim me artistin e njohur
Artikulli tjetërPanuçi paditi ish-presidentin se e quajti sharlatan, reagon Nishani: Ja çfarë do të bëj

S'KA KOMENTE

Comments are closed.