“Aroma e saj në shtëpi, puhizë bekimi”- Erion Isai i bën dedikimin e bukur vajzës në 1-mujorin e lindjes

| 11:32
SHPËRNDAJE
 

Në fund të muajit shtator, aktori i njohur Erion Isai u bë baba për herë të dytë.

erion isai (1)

Lajmin e bukur ai e ndau vetë nëpërmjet një postimi në Instagram, ku publikoi një foto të ëmbël të vogëlushes së porsalindur, të cilën e pagëzuan me emrin E’dua.

erion isai (5)

Sot është bërë plot një muaj me E’dua në shtëpi dhe Erioni nuk mund të mos e bënte një dedikim të ëmbël.

erion isai (4)

E’dua një muaj. Aroma e sjellë prej saj në shtëpi, vërtet puhizë bekimi! E duam. E’dua,”- shkroi ai krahas fotos me E’dua në krahë dhe vajzën e parë, Ajër, pranë tij.

erion isai (2)

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.