Armina Mevlani ‘ngec’ me anglishten, bëhet lëmsh me fjalët (Foto)

| 15:48
SHPËRNDAJE

Blogeres së njohur Armina Mevlanit, i duhet shpesh herë të flasë anglisht për shkak të ndjekësve të saj të huaj. Por duhet ta pranojmë që anglishtja nuk është pika më e fortë e saj.

Këtë e ka dëshmuar me postimin e fundit që ka bërë në ‘Instastory’ ku ka publikuar një video me ‘mariachi’.

Si e apasionuar pas kulturës latine, Armina duket se ka shprehur dëshirën që të surprizohet me ‘mariachi’ por fjalia e saj në anglisht është shumë e ngatërruar.

Shpresoj që një ditë…në jetën time, dikush të më “mariachi”,-shkruan blogerja me anglishten e saj. Arminës duhet t’i interesojë që ‘anglishten’ e saj ta kuptojë Shkëlzeni në mënyrë që ta dijë se çfarë surprize të duhet t’i bëjë.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.