Armina i jep lamtumirën pushimeve me një video surprizë

| 14:19
SHPËRNDAJE
 

Capture.PNG0
Me shumë keqardhje Armina Mevlani i ka thënë ‘Lamtumirë’ pushimeve verore. Me anë një të video ku shfaqet në breg të detit të cilën e ka postuar në Instagram, brunja ka shkruar:

“Duhet t’i thëmi ‘mirupafshim’ pushimeve. E puthur nga dielli pa make up. Bye bye verë”

A video posted by Armina Mevlani (@arminaarmi) on

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

2 KOMENTET

Comments are closed.