Armina filmon Shkëlzenin dhe nxjerr videon në rrjetet sociale

SHPËRNDAJE

Kësaj i thonë “love is in the air”! Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe partneri i saj Shkëlzen Berisha, djali i ish kryeministrit Sali Berisha, jane ne nje lidhje dashurie qe e kane bere publike disa kohe me pare.

Armina, e cila eshte shume aktive ne rrjetet sociale, ka postuar ne Instastory dy video, ku duket duke kenduar kenget e tyre te preferuara, teksa Shkelzeni i jep makines. Çifti duket shume i lumtur!

Videon e gjeni ketu:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/armina-filmon-shkelzenin-dhe-nxjerr-videon-ne-rrjetet-sociale/

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakShoqata e Bletërritësve: 40% e bletëve u dëmtuan në 2017-n, humbja mbi 20 mln euro
Artikulli tjetërVendimi i vajzës së Kamy-së për të botuar korrespondencën e të atit me dashnoren

S'KA KOMENTE

Comments are closed.