Arjan Peço: Panuçit i dështuan zëvendësimet, Lilaj pa pika referimi

SHPËRNDAJE

Ish-futbollisti i Kombëtares, Arjan peço, është i mendimit se Panuçit i dështuan zëvendësimet. “Ndeshja filloi siç e prisnim, me presing agresiv. Ata arritën të fitonin shumë goditje standarde dhe rrezikuan shumë. Ndërrimet e Panuçit dështuan që në fillim.

Peco

Kjo ia komplikoi shumë punën. Ai mendoi ta bënte skemën me 3-5-2, por pësoi gol sapo bëri ndërrimin. Më pas gjithçka u komplikua. Lilaj më pëlqeu shumë sot, por për fat të keq kur ai kishte topin nuk kishte asnjë pikë referimi”, tha Peço për “Supersport”, në emisionin e Alban Xhihanit.

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.