Arilena Ara mes dy biondëve, menaxherit dhe të dashurit misterioz

SHPËRNDAJE

Pak ditë më parë u publikuan në media disa foto të këngëtares së hitit “Nëntori”, Arilena Ara, ku shfaqej në krahët e një djali biond misterioz. Ata dukeshin mjaft të lumtur me njëri-tjetrin, teksa po shijonin pushimet në një jaht. Lajmi kaloi në heshtje, por e pyetur nga revista “Class” lidhur me ato foto, Arilena pranoi lidhjen, duke treguar se shumë shpejt do të zbulojë edhe sekretin.

arilena

“Shumë shpejt djali nuk do jetë më misterioz për ju. Do ta zbulojmë edhe sekretin!”, citohet të jetë shprehur Arilena 20-vjeçare. Më tej, ajo tregoi se për karrierën e saj, qëllimi kryesor është përfundimi i albumit muzikor, i cili do të vijë në gjuhën angleze.

Lajmin  e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/arilena-ara-mes-dy-biondeve-menaxherit-dhe-te-dashurit-misterioz/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakThellohen tensionet/ Pas Britanisë, edhe Franca akuzon Rusinë: Donin të ...
Artikulli tjetërFitorja me Izraelin, flet babai i Xhakës: Taulanti ma ka bërë zemrën sa malet e Shqipërisë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.